10 דברים שחייבים לדעת לפני שבונים אתר

1. קנייה או השכרה

חברות מסויימות מציעות לך לבנות אתר בעצמך או לקבל אתר מוכן וזאת בתמורה לתשלום חודשי. במידה והאתר שלך נועד לחיות לתקופה של כמה שנים, ואין סיבה שלא כך יהיה, משתלם יותר לקנות מאשר להשכיר. אולי החסרון הגדול ביותר בהשכרת אתר הוא הבעלות על האתר במידה ורוצים להחליף חברה או ספק שרות.

2. תחזוקה

העלויות המינמליות לתפעול שרת הן בעבור דומיין (כתובת האתר) ובעבור אחסון (על שרת). המחיר משתנה בהתאם לצרכים, אך ברמה בסיסית מדובר על כמה עשרות עד מאות שקלים בשנה.

3. תקופת ניסיון

כי אין חכם כבעל ניסיון. דרוש הדגמה לתפעול אתר ואל תקבל לא כתשובה.

4. קוד מקור

על מנת לדעת שאתה הבעלים של האתר ושהוא "פיזית" ברשותך למשל כדי לעבור חברה, יש לדרוש את קוד המקור של האתר. לא כל חברה מוכנה למסור את קוד המקור ובטח שלא בחינם, אבל זו הדרך היחידה להבטיח שהאתר שקנית הוא ברשותך.

5. שדרוגים ותוספות

הכי טוב זה לתכנן מראש ולדעת את הצרכים לפני שבוונים את האתר. בכל מקרה, כדאי לברר מה הן האפשרויות העומדות בפניכם במידה ותזקקו בעתיד לתמיכה, שינויים, תוספות, שדרוגים וכדומה.

6. מערכת ניהול

הרבה אתרים נמכרים בתוספת מערכת ניהול אשר מאפשרת למשתמש לנהל את תוכן האתר ותמונות וכדומה. יש לשים לב לכמה מוקשים:
א. האם בעצם מוכרים לכם זכות שימוש במערכת הניהול, או שמוכרים לכם את האתר בכללותו. ראו סעיף 1.
ב. מוטב להשאיר לבונה אתרים מקצועי את המשימה לבנות את התוכן של האתר, ולהסתפק בעריכות תוכן עצמיות רק לדברים פשוטים כגון שינוי מלל וכדומה.
ג. איזו מן מערכת ניהול תוכן זו? מי עוד משתמש בה? מובן שעדיף לקנות מערכת שהוכחה בטובה עבור אלפי משתמשים.

7. חברה לבניית אתרים או פרילנסר?

הדבר החשוב הוא למצוא בעל מקצוע אמין ושניתן לסמוך עליו. דרשו לראות דוגמאות ואף גרסאות הדגמה לניסיון. חברות ותיקות ייגבו כסף רב יותר אך לא תמיד היקר הוא הזול ולהיפך… גם פה צריך קצת מזל.

8. וורדפרס

וורדפרס הינה תשתית נפוצה מאוד לבניית אתרים, והיא באה עם תוספים ויכולות שימושיות. במרבית המקרים, מוטב להתעקש על שימוש במערכת וורדפרס לבניית האתר. יש להזהר משימוש במערכות לא מוכרות או נפוצות. יש אלטרנטיבות לוורדפרס, כגון: ג'ומלה, מג'נטו ועוד. מה שמשותף להן זה היותן מערכות פתוחות ונפוצות מאוד.

9. עיצוב

אין צורך להרחיב את הדיבור על חשיבות מראה האתר. ניתן להוזיל עלויות ע"י רכישת עיצוב מוכן מראש ואולי גם להתאימו לצרכים. יופי הינו בעיניי המתבונן ויש גם אופנות אשר משתנות לכן כדאי לבדוק מה האפשרויות לעשות שיפוצים או שינויי עיצוב טוטליים. אגב, במערכת וורדפרס התוכן למעשה מופרד מהעיצוב, ולכן ניתן לשנות את האחד מבלי לפגוע בשני.

10. התאמה לסלולר

כיום יותר ויותר משתמשים גולשים באינטרנט דרך המכשיר הנייד. כדאי לוודא שאכן אתרכם ייראה טוב ויהיה נגיש בכל מכשיר, ומומלץ לבדוק זאת מראש בעצמכם, ע"י גלישה דרך מגוון מכשירים או דפדפנים. טיפ: בעת בחירת העיצוב לאתר דרשו שהוא יהיה "רספונסיבי" כלומר מתאים את עצמו לגודל תצוגת המסך של הגולש.
The stitching on genuine jerseys will all the time be https://www.cheapfootballshirtsvips.co.uk uniform and the tackle twill lettering will lay flat and even with the jersey, whereas fakes will have inconsistent, loose and frayed stitching with Cheap football shirts Vips mismatched thread genuine jerseys have deep, true colors on heavy durable cheap football shirts mesh with spandex panels, while low cost jerseys are produced from flimsy low-high quality mesh in pale colours that are very apparent when compared to the authentic.One other easy cheap football top solution to examine for authenticity http://www.footballshirtsshow.com is to look at the tags.
Rolex Wall Clock Advertising page:  
Most fashionable and stylish looking rolex duplicate are http://www.wallclockshow.com in trend now at our swiss rolex reproduction uk shop. Jia Xiaonong rolex wall clock submariner whispered I used to be innocent, I used Rolex wall clock be innocent, methods to prove That is what I'm worried about, rolex wall clock submariner it's argued that you're now the situation, there can't be Rolex wall clock in the motive of human trafficking ah Nonetheless, Zhu Shuji and Tang Zhenghong which means is clear, in addition they consider that you're now developed, not The problem Omega wall clock that you're coming submariner wall clock to the peach village. Alot of those clocks originate from Canada, I had an Omega one also, however once more its Fake. Save Hublot Wall Clock to get e-mail alerts Hublot wall clock and updates in your eBay Feed. In case your watch doesn't show the date there shall be no position 3. When the Breitling clock is in the date position Rolex wall clock it is vitally necessary that you don't force it counter clockwise. Setting the Time: Whereas the crown is in place four turn the dial clockwise (away from your body) till the fingers have reached the proper place. Unfollow rolex wall clocks to stop getting updates in your Facebook feed. On the market is 1 of these stunning and really rare Sellers Showroom Show Wall Clocks, representing the well-known Rolex watch.

תגובה אחת “10 דברים שחייבים לדעת לפני שבונים אתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *